1996 yılında kalite ve hizmeti ilke edinip, ilk adımımızı atarak öykümüz başladı. Bu ilk adımla

bugün sadece Samsun'un değil ülkemizinde en büyük un tesislerinden birinin temelleri atılmış

oluyordu.

Aradan geçen 21 yıllık zaman içinde istikrarlı çıkışını sürdürerek yüksek teknolojiyle dünya standartlarında mal ve hizmet üretimi yapan ve bu özellikleriyle dünya pazarlarında bir dev haline geldi.

2017 yılı itibariyle 2. Üretim tesisimiz olarak BAŞAK GIDA SAN.VE TİC. A.Ş. firmasını bünyemize katarak Tekirdağ’da faaliyetlerimize hız katmış bulunmaktayız.

PAK UN GRUP bünyesinde 2009 yılında kurduğumuz ATİMEKS İTHALAT İHRACAT firmamızla uluslararası pazarlarda seçkin ve kaliteli buğdayları ithal ederek hem kendi hammedde ihtiyacını karşılamakta hemde yurtiçi diğer üretici firmalara sunmakta ve dış ülkelerde Re-Export satışı yaparak ticari kariyerine ayrı bir boyut kazandırmış ve ülke ekonomisine katkı sağlamanın haklı gururunu yaşamaktadır

PAK FLOUR MILLS markamızla başta; PAK FLOUR MILLS markamızla başta; Birleşik Arap emirlikleri, lübnan, Sudan, Yemen, Angola, Benin, Sierra Leone, Madaskar, Togo, Burkina Faso, Gana, Tanzanya, Ruanda, Somali, Cibuti, Güney Afrika, Filipinler, Myanmar, Singapur, ABD, Venezuella, Maldivler, Dominik ve Norveç gibi ülkeler olmak üzere 3 kıtada 50'den fazla ülkeye ihracatlarımız artarak devam etmektedir. Konteyner yüklemelerimizi fabrikamızda kendi gözetimimizde özenle yapıyoruz.

 17 Vals’li fabrikamızda

-Günlük 500 ton bugday kırma kapasitemiz

-40.000 ton buğday saklama depomuz

-22 adet un silomuz ile 1.500 ton un stoklama kapasitesi

-Saatte 800 çuval paketleme kapasitemizle hizmetinizde olmaya devam ediyoruz.

Kuruluşumuzdan bugüne insana verdiğimiz değerden dolayı her gün değişen yüksek teknolojiye uyum sağlayarak sizlere kalite ve hizmeti bir arada sunmaya devam ediyoruz.

Yüksek kaliteli buğdaylardan üretmiş olduğumuz geniş ürün yelpazemizle yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda ismimizden övgüyle bahsedilmesinin onurunu yaşıyoruz.